.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АМСТЕЛ ЛИМЕНКА 6*0,5Л

SKU: 02220226
banner
Достапност: На залиха
385 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Преку специфичниот процес на производство, се постигнува совршена рамнотежа на вкус и освежување, која прави Амстел да биде питко пиво, со богата арома на хмељ и со посебен карактер.
Состав:Bода, јачменов слад, природна арома, екстракт од хмељ 
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*