.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАВАРИА ОРИГИНАЛ 0.0% БЕЗАЛКОХОЛНО СТАКЛО 0.33Л

SKU: 02220252
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =21.21ДЕН

70 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Пиво Бавариа Оригинал 0% Алкохол
Состав: Прородна минерална вода, јачменов слад, хмељ, природни ароми.
Рок на употреба: Rокот на употреба и ЛОТ бројот се втиснати на амбалажата
Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на ладно и суво место.
Производител: Бавариа Холандија
Увозник/Дистрибутер: БМ ГРУП

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*