.
Menu Close

БАНС КИФЛИ СО ЧОКОЛАДО 250Г

SKU: 05050528
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =27.6ДЕН

85 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:пециво со фил со вкус на чоколадо
Состав:пченично брашно,20% полнење со вкус на чоколадо,какао во прав,растителна маст,засладувачи,ароми
Рок на употреба:втиснато на амбалажата
Начин на чување:на суво и ладно место,заштитено од сончева светлина
Производител:Тимс фуд лтд
Увозник/Дистрибутер:АД Даути комерц Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*