.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЛО ОРГАНСКО МЛЕКО 1.5% ММ 1Л

SKU: 11010418
banner
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО, КРАТКОТРАЈНО СТЕРИЛИЗРАНО, ХОМОГЕНИЗИРАНО МЛЕКО СО 1,5% МЛЕЧНА МАСТ
Начин на чување: НА СОБНА ТЕМПЕРАТУРА. ПО ОТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 0ОC ДО +6ОC И ДА СЕ ИСКОРИСТИ ВО РОК ОД ТРИ ДЕНА.
Производител: IMLEK
Дистрибутер: МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.
Увозник: МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*