.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

БРЕФ ПОВЕР АКТИВЕ ЛИМОН 4 Х 50 ГР

SKU: 30630504
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =279ДЕН

%11
315 ден
279 ден
04.04.2024 - 24.04.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТВРД БЛОК ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ВЦ ШКОЛКА
Состав:30% АНЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, 5-15% НЕЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, ПАРФЕМ (LIMONENE).
Рок на употреба:3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА СУВО ПОМЕЃУ +5°C И +40°C
Производител:ХЕНКЕЛ СРБИЈА ДОО, БУЛЕВАР ОСЛОБОЃЕЊА 383, 11000 БЕЛГРАД, СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК ДООЕЛ, КАЧАНИЧКИ ПАТ БР.254, 1000 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*