.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРУСКЕТИ МАРЕТИ КЕЧАП, МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 140ГР

SKU: 05081070
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =53.57ДЕН

75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Печени лебни кругови
Состав:Пченично брашно,растително масло(палмино масло,антиоксидант:ектракт од рузмарин),екструдат одпченкарно баршно, 5,5% зачин со вкус домати,маслинки и оригано,обезмастено млеко во прав,шеќер,ув глутен,квасец,стабилизатор:гуар гумачдекстроза,емулгатор:моно и диацетил винска киселина,естри на моно и диглицериди на масни киселини.може да содржи траги од соја.                                                                  Рок на употреба:1год                                                                                                                                Начин на чување:да се чува на суво и ладно место                                                              Производител:ФИКОСОТА ЕУД ЕАД                                                                                                    Увозник/Дистрибутер:ДПТУ КОЛА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*