.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРУСКЕТИ МАРЕТИ ПЕЧУРКИ И КРЕМ 140ГР

SKU: 05081069
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =53.57ДЕН

75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Печени лебни кругови
Состав:Пченично брашно,растително масло,палмино масло,антиоксидант,екстрат од рузмарин,екструдат од пченкарно брашно,зачин од павака и кромид,сурутка во прав,сол шекер,кисела павлака,магданос,антилеплив агенс,силициум диоксид,сол,квасец,стабилизатор,гума гуар,декстроза,емулгатор,моно -диацетил винска киселина
Рок на употреба:1год
Начин на чување:да се чува на суво и ладно место
Производител:ФИКОСОТА ЕУД ЕАД
Увозник/Дистрибутер:ДПТУ КОЛА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*