.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВАТ 69 0.7Л

SKU: 02400023
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =92.71ДЕН

649 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:виски
Состав:алкохолен дестилат од житарици 
Рок на употреба:втиснат на амбалажата
Начин на чување:да се чува на суво и темно место
Производител:Diageo
Увозник/Дистрибутер:Гемак Траде, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*