.
Menu Close

ГО ОН ПУТЕР ОД КИКИРИКИ 500ГР

SKU: 07150297
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61ДЕН

305 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Путер од кикирики
Состав:Производ без глутен. Состав на производ: Печени кикирики. Може да содржи други јатки, млеко. Содржи само природни шеќери. Содржи само природна сол.Производот содржи 100% кикирики, без додадено палмино масло. Наменет е за луѓе со ограничен внес на сол и шеќери. 
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Да се чува на собна температура. 
Производител:Sante SP. Zoo ul. Jagellonska 55A 03-30 Warsava Poland
Увозник/Дистрибутер:Саманта ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*