.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРЕКОС ЈОГУРТ СО ВКУС НА ШУМСКО ОВОШЈЕ 150Г

SKU: 12600473
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =25.33ДЕН

38 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*