.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОК ПИЛСНЕР ЛИМ 0.5Л

SKU: 02220260
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =8.4ДЕН

42 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ:DOCK, Светло пастеризирано  пиво
Состав:вода, јачменов слад,пивски јачмен,хмељ, екстракт од хмељ.Напомена:Производот содржи глутен.Алкохол:4,0%vol.Екстракт 7%.Нето количина 0,5л
Рок на употреба: до датумот означен на амбалажата.
Начин на чување:Да се чува на ладно место.
Производител:Van Pur S.A Rakszawa 334,37-111 Rakszawa ,Polska.
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО,бул .Кирил и Методиј бр.13 Скопје.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*