.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАМЕЛИЈА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА БЕЈБИ ПАУДЕР 10/1 3СЛ

SKU: 31041480
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =155ДЕН

155 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Тоалетна хартија
Состав:100% целулоза
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување:Да се чува на суво место
Производител:Ибарски пат, Чачак, Србија
Увозник/Дистрибутер:Сага проком д.о.о.е.л, Струмица, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*