.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАМРИ РАЧЕН БЛЕНДЕР СО ДОДАТОЦИ ЗА СМУТИ ЦР 4615

SKU: 39050214
banner
Достапност: На залиха
3189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КАМРИ РАЧЕН БЛЕНДЕР СО ДОДАТОЦИ ЗА СМУТИ
Состав: Челик, пластика
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: Чувајте на суво место.
Производител: КАМРИ Полска
Дистрибутер -Увозник: АгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*