.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

КАРНЕКС СО ШУНКА 150ГР

SKU: 09110260
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =33.33ДЕН

50 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*