.
Menu Close

КОРАБ ТРНИЦА КИСЕЛА ПАВЛАКА 20%ММ 700Г

SKU: 12100326
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =17ДЕН

119 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Ферментирана пастеризирана павлака со јогуртна култура
Состав:млеко, јогуртна култура
Рок на употреба:означено на пакувањето
Начин на чување:Да се чува на температура од 0 ⁰C до +8 ⁰C
Производител: Милк Хоусе ДОО Ниш-Црвени крст
Увозник/Дистрибутер:Трница ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*