.
Menu Close

КРЕТА ЕЛЕОН ЕКСТРА ВИРЏИН МАСЛИНОВО МАСЛО 500 МЛ

SKU: 04130239
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =97.8ДЕН

489 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:КРЕТА ЕЛЕОН 500мл Екстра вирџин маслиново масло
Состав:Органско маслиново масло
Рок на употреба:втиснат на пакувањето
Начин на чување:Да се чува подалеку од светлина и топлина
Производител:Creta Eleon S.A.-Psaroudakis Elaiolada S.A. Oasis Varipetrou 73100 Chania, Crete, Greece
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО СКОПЈЕ ул Кирил и Методиј бр.13 Скопје,Република Северна Македонијa

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*