.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС РАЧЕН ШЕЈКЕР 30В ХМС 1030В БЕЛ

SKU: 39030272
banner
Достапност: На залиха
799 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: ПЛАСТИКА, МЕТАЛ
Начин на чување: Да се чува на суво место.
Производител: MAX
Дистрибутер: АГРОТЕХНА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*