.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ТОСТЕР СМ7ВЛ

SKU: 39010173
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =959ДЕН

1199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Моќност: 750 W
Нелепливи грил плочи,
лесни за одржување и чистење
Рачка отпорна на топлина
Светлосен индикатор,
за вклучен апарат и подготвен за работа
Автоматски термостат

Производител: Р. КИНА

Увозник/Дистрибутер: АГРОТЕХНА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*