.
Menu Close

НЕКСТ ЛИМОНАДА ЛИМОН ПЕТ 400МЛ.

SKU: 08051514
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =13ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Next Happy Lemonade е освежителен безалкохолен пијалок наменет за млади и сите што се чувствуваат на тој начин! Тоа е вистинско освежување и е идеален пијалок за жешките летни денови. Пијалак со овошен сок од лимон со пулпа минимум 11%. Со шеќер и засладувач. Пастеризиран.
Состав:вода, овошен сок од лимон од концентриран овошен сок со пулпа (мин. 11%), шеќер, регулатор на киселост: натриум цитрати, природни ароми на лимон и нане со други природни ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, боја: каротини.
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*