.
Menu Close

НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА 0,5Л

SKU: 08051447
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =8.4ДЕН

42 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:NeXt JOY има овошен, природен и освежителен вкус, на домашна вишна, вистински извор на виталност и енергија.
Состав:вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин. 10%, регулатори на киселост: E 296 и Е 330, екстракт од рибизла и црн морков, стабилизатор: E 425i, бои: E 150d и Е 151, конзерванси: E 202 и Е 211, ароми.
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*