.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕРДС БОНБОНИ ГРОЗЈЕ И ЈАГОДА 46.7 ГР

SKU: 07112785
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =293.48ДЕН

135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состојки:Декстроза, шеќер, киселина (јаболкова киселина), гликозен сируп*, концентрати од растенија и зеленчук (црн морков, спирулина, ротквица), ароми, згуснувач (арапска гума), средство за застаклување (карнауба восок).

*Содржи генетски модифициран гликозен сируп

Може да содржи траги од житарки кои содржат глутен и јајца.

Нутритивни вредности на 100 гр:

Енергија 1562 kj367 kcal

Масти од кои заситени 0,1 гр<0,1 гр

Јаглехидратиод кои шеќери 92 гр91 гр

Влакна -Протеини 0,1 гр

Сол 0,01 гр

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*