.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ЛОСИОН ЗА ТЕЛО Q10 400 МЛ.

SKU: 34380074
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =137.5ДЕН

550 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:НИВЕА ЛОСИОН ЗА ТЕЛО
Состав:Аква, глицерин, изопропил палмитат, алкохол, глицерил стеарат SE, глицерил стеарат, убиквинон, натриум аскорбил фосфат, путер Бутироспермум Parkii, C12-15 алкил бензоат, диметикон, карбомер, натриум хидрозохентилхЕДТА, Линалол, Цитронелол, Бензил алкохол, алфа-изометил јонон, лимонен, парфем
Рок на употреба:30 месеци од датумот на производство.
Начин на чување:Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител:Beiersdorf
Увозник/Дистрибутер:Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*