.
Menu Close

ПАТИСВИС БРАУНИ КРЕКЕРИ 30ГР

SKU: 05060816
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =183.33ДЕН

55 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ:ПАТИСВИС – ПАТИСВИС – БРАУНИ КРАКЕР
Состав:Сок од урми, брашно од овес, кокосово масло, какао во прав (13%).
Предупредување за алергени: Содржи глутен. Може да содржи траги од млечни производи, производи од соја, производи од јајце, индиски ореви, лешници, бадеми, ф`стаци, кикиритки и ореви.
Рок на употреба:
Начин на чување:Да се чува на ладно место, подалеку од миризби и сончева светлина. Да не се чува во фрижидер.
Производител:Патисвис Чиколата Гида Сан. Ве Тиџ. А.Ш.
Фабрика 1: Остим ОСБ Мах. Цеват Дундар Џад. Но:153 Јенимахале/ Анкара-ТУРКИЈЕ
(Регистарски број : TR-06-K-008767)
Фабрика 2: Маликој Баскент ОСБ Мах. 4. Ст. но:9 Синџан/Анкара-ТУРКИЈЕ
(Регистарски број: TR-06-K-068906)
Увозник/Дистрибутер:Рамсторе Македонија ДОО, ул. Св. Кирил и Методиј бр.13 Скопје, Р. Северна Македонија тел. 02/3178-030

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*