.
Menu Close

ПЕРФЕКС БРИСАЧ МЕГА 1/1 3СЛ

SKU: 31020142
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =105ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ  3СЛ
Состав:100% ЦЕЛУЛОЗА
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
Производител:ДРЕНИК НД Р.СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:АНЕКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*