.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЛАНТФИШ ВЕГЕ СТАПЧИЊА СО ВКУС НА РИБА 240Г

SKU: 17930068
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =110.42ДЕН

265 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*