.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА АЈВАР ЛУТ 290 ГР

SKU: 09030851
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =44.48ДЕН

189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Ајвар Домашен благ 290г
Состав:Печена пиперка (81 %), печен модар патлиџан, сончогледово масло, готварска сол.
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:По отворањето да се чува во ладилник до 3 дена.Да се чува заштитено од директна светлина.
Производител:Подравка
Увозник/Дистрибутер:Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*