.
Menu Close

ПОДРАВКА СОС МЕДИТЕРАНА 410ГР

SKU: 16420045
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =37.07ДЕН

152 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Доматен сос
Состав:сецкани домати (42,5%), пасирани домати (32%), доматен концентрат (10%), кромид (7%), моркови (3,5%), шеќер, кујнска сол, сончогледово масло, екстра девствено маслиново масло, лук, магдонос, бибер.
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:на температура до 30° C, заштитена од сонце. По отворањето, чувајте го во фрижидер до 4 дена.
Производител:Подравка
Увозник/Дистрибутер:Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*