.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРАЈМ ПИЈАЛОК АЈС ПОП 0.5Л

SKU: 08030371
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =79.8ДЕН

399 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состојки:Вода, реконституирана кокосова вода (10,5%), киселина: лимонска киселина, калиум фосфати, магнезиум, арома, засладувачи: сукралоза, ацесулфам к; витамин Е, стабилизатори: арапска гума (гума од багрем), естри на глицерол од колофон од дрво, витамин Б6, витамин Б12.Нутритивна содржина на 100 мл:Енергија: 21 kjКалории: 5 калорииМасти: 0 грЗаситени масти: 0 грЈаглехидрати: 1 грШеќери: 0,5 грПротеини: 0 грСол: 0 гр

Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:После отварање производот да се чува во ладилник и да се конзумира во рок од 3 дена
Производител:Произведено во Англија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*