.
Menu Close

Р ТУНА ВО МАСЛО ОД СОЈА 170 ГР

SKU: 09050537
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =38.24ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Парчиња туна во растително масло.
Состав: парчиња туна (риба), масло од соја, вода, сол.
Нето тежина: 170 гр.
Тежина на риба во конзерва: 120 гр.
Рок на траење: отпечатено на конзервата.
FAO No. XX.
Произведено за: ДТУ РАМСТОРЕ ДОО Скопје
Земја на потекло: Тајланд.
Увозник за МК: ДТУ РАМСТОРЕ ДОО Скопје,
Ул. Св. Кирил и Методиј бр. 13, 1000 Скопје,
Република Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*