.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС КАПСУЛИ 15/1 КОЛОР

SKU: 30140228
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =22.47ДЕН

337 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Концентриран детергент во дози за обоени ткаенини
Состав:15-30% анјонски сурфактанти, неjонски сурфактанти; 5-15% сапун; <5% фосфонати. Дополнително: ензими, парфем (хексил цинамал, цитронелол, гераниол, алфа-изометил јонон, д-лимонен, бутилфенил метил пропионал, еугенол)
Рок на употреба: 18 месеци
Начин на чување: Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Производител:Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48
Увозник/Дистрибутер:„АТЛАНТИК ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*