.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС КОЛОР 3КГ

SKU: 30110531
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =15.5ДЕН

465 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Детергент во прав за обоени ткаенини
Состав:SODIUM SULPHATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM ALUMINO SILICATE, DODECYLBENZENE SULFONIC ACID, SODIUM BICARBONATE, SODIUM PERCARBONATE, MALEIC ACID / ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM SALT, SODIUM SILICATE, ETOXYLATED FATTY ALCOHOL EO7/ ALKOHOLS, C12-18, ETHOXYLATED, ETIDRONIC ACID, DIMETHICONE, FUMED SILICA, PARFUM, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ALPHA-AMYLASE, MANNANASE, PROTEASE, CELLULASE, BENTONITE, DISODIUM 4,4'-BIS[(4 ANILINO-6 MORPHOLINO-1,3,5 TRIAZIN-2 YL)AMINO]STILBENE-2,2' DISULPHONATE, ALKYL DIMETHYL HYDROXYL ETHYLAMMONIUM CHLORIDE, PHOTO BRIGHTENER
Рок на употреба:24 месеци од датумот на производство (РRO/P)
Начин на чување:Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Производител:Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 110
Увозник/Дистрибутер:АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 707

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*