.
Menu Close

САЛТ СВИЧ ЈАГОДА И ЈАБОЛКО 600ПОВЛЕКУВАЊА 20МГ НИК

SKU: 02820332
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =380ДЕН

380 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Еднократна електронска цигара со е-течност со вкус. Со никотин.
Состав:зеленчуков глицерин, пропилен гликол, никотин, никотин бензоева киселина, вкус.
Рок на употреба:24 месеци од датумот на производство 
Начин на чување:Чувајте ја содржината на производот на темно, ладно и суво место. Да се чува на температура од 5 степени целзиусови до 25 степени целзиусови.                                                  Производител:Pro Vape SIA, Dambja 3B, Рига, Латвија, LV-1005, тел.: +371 26424243                                      Увозник/Дистрибутер:Саманта ДОО, Качанички пат бр. 264 Бутел, Скопје, Република Северна Македонија, тел.: +389 22600077

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*