.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ КУЈНСКИ ПЕШКИРИ ВО КУТИЈА 40*60ЦМ 1/2БОЈА

SKU: 50010360
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =129.5ДЕН

259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СЕТ КУННСКИ ПЕШКИРИ 40*60 ЦМ
Состав:100% ПАМУК
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:Р. ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*