.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ МЕДИКС УНИВЕРЗАЛНО СРЕТСТВО ЗА ЛАМИНАТ+ПАРКЕТ

SKU: 30620472
banner
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Универзално сретство за чистење
Состав:5% бензил салицилате, гранијол, цоумарин, парфем, хексилцинамал
Рок на употреба:730 дена од датум на производство
Начин на чување:Да се чува пдалеку од дирекна сончева светлина
Производител:MEXON
Увозник/Дистрибутер:Гемак Траде, адреса: бул. Гоце Делчев бр.11, Скопје, тел.: +389 2 3137 510

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*