.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНАЛКО ГАЗОЗА ЛИМ 0.33Л

SKU: 08020304
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =9.7ДЕН

32 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Освежителен безалкохолен пијалок
Состав:Вода, шеќер, јаглероден диоксид, ароми, лимонска киселина, боја карамел Е150а, антиоксиданс аскорбинска киселина, конзерванс Е211. Сува материја мин. 9%.
Рок на употреба:9 месеци
Начин на чување:ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и Од директна сончева светлина.
Производител:Кожувчанка Доо
Увозник/Дистрибутер:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*