.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНЕТА МУЛТИВИТАМИН ЛИМ 0.25Л

SKU: 08051622
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =14.8ДЕН

37 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Освежителен негазиран безакохолен пијалок
Состав:Овошен и зеленчуков сок мин. 10%. Вода, шеќер, сок од портокал од концентрат, сок од морков од концентрат, сок од ананас од концентрат, лимонска киселина, сок од манго од концентрат, сок од маракуја од концентрат, стабилизатори Е466, Е415, Е445, Е440, Е410 и Е1450, витамини: Ц, ниацин, Е, пантотенска киселина, Б6, Б1, фолна киселина, биотин и Б12. Конзерванси Е202 и Е211, арома, модифициран скроб, боја Е160а. Сува материја мин. 10%
Рок на употреба: 9 месеци
Начин на чување: ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и Од директна сончева светлина.
Производител:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*