.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРЕШ ВЛ.МАРАМИЦИ КРЕМ 72/1 СО КАПАЧЕ

SKU: 01010211
banner
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ
Состав:. (INCI nomenklatura): вода, полисорбат-20, етилхексил палмитат, каприлен/ капричен триглицерид, глицерин, пантенол. Бисаболол, глицерил стеарат, цетеарт-20, цетеарт-12, цетеарил алкохол, цетил палмитат, парафин ликвидум, поликватерниум-10, феноксиетанол, етилхексилглицерин, динатриум ЕДТА, лимонска киселина, хидронехидрометилоцетал, бензин ацетал, , хексил салицилат, цитронелоли, цинамил алкохол. 3. Упатство за употреба: / 4. Предупредување при употреба: Не го изложувајте производот на директна сончева светлина. 5. Нето маса: 72 парчиња 6. Како да го чувате производот: Да се чува подалеку од дофат на деца
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Производител:Пирамида 72 д.о.о Београцки пат бб,Шабац,Република Србија
Увозник/Дистрибутер:ДПТУ БАДЕВ ДООЕЛ -Кавадарци

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*