.
Menu Close

ФРИКОМ БОРАНИЈА ЖОЛТА ЗАМРЗНАТА 400Г

SKU: 17010263
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =26.25ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:боранија 400г
Состав:боранија жолта
Рок на употреба:7/31/2024
Начин на чување:во фрижидер на -18C
Производител:Фриком Београд
Увозник/Дистрибутер:Фриком Београд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*