.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СМУТИ МАНГО И АНАНАС 250 МЛ

SKU: 08051578
banner
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Свежо исцеден сок од јаболко, пире од манго - 25%, сок од ананас - 20%, пире од банана, сок од портокал, сок од лимон
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*