.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ БЕЛ НА ПАРЧИЊА 450Г

SKU: 05050568
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =15.33ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*