.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ МЛЕЧЕН НА ПАРЧИЊА 450Г

SKU: 05050569
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =14.44ДЕН

65 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*