.
Menu Close

ХАЛНЕ 10% АЛК ЛИМ 0.5Л

SKU: 02220263
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =15ДЕН

75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

MK:Halne , Светло пастеризирано  пиво .Состојки:вода, јачменов слад,пивски јачмен,хмељ, екстракт од хмељ.Напомена:Производот содржи глутен.Алкохол:10,0%vol.Екстракт 17,5%.Нето количина 0,5л.Употребливо до:датумот означен на амбалажата.Да се чува на ладно место.ЛОТ број:означен на дното на амбалажата.Произведува и полни:Van Pur S.A Rakszawa 334,37-111 Rakszawa ,Polska.Произведено во Полска.Земја на потекло Полска.Увезено од Унгарија.Увозник за МК:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО,бул .Кирил и Методиј бр.13 Скопје.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*