.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈУНЕШКИ БУРГЕР 300 ГР.

SKU: 25020009
banner
Достапност: На залиха
325 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Jунешки пафлак 98%, сол, бибер, рузмарин, ворчестер сос, соирача сос, пелат, мед, оцет, сенф, сушен кромид, лук во прав, копар, течен чад, маслиново масло. Алергени: производот не содржи алергени.
Начин на чување: Да се чува на температура од 0 до 6 ° C
Производител: Вејн Мастер доо.подружница Меат Мастер ул.Кленоец бр.87 1000 Скопје
Дистрибутер: Вејн Мастер доо.подружница Меат Мастер ул.Кленоец бр.87 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*