.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏЕЛИБОН КИСЕЛИ ГУМЕНИ БОНБОНИ ЛУБЕНИЦА 160ГР

SKU: 07112777
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61.88ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОСТОЈКИ:Шеќер, сируп од инвертен шеќер, вода, гликозен сируп, скроб, киселини (лимонска киселина, винска киселина), бои (антоцијани, титаниум диоксид, куркумин, растителен јаглерод), регулатор на киселост (натриум хидроксид), ароматизирање.

ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Турција

Да се ​​чува на ладно и суво.

Нутритивни информации за  100 гр:

ЕНЕРГИЈА 1308,0KJ/308,0KCAL

МАСТИ 0,0 гр

ОД КОИ ЗАСИСИ 0 ГР

јаглехидрати 76,0 гр

ОД КОИ ШЕЌЕРИ 67 ГР

ПРОТЕИН 0,0 гр

СОЛ 0,2 гр

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*