.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

HQD СУПЕР ПРО СВЕЖИ БОБИНКИ 600 ПОВЛЕКУВАЊА

SKU: 02820345
banner
Достапност: На залиха
400 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Електронска цигара
Состав:Батерија, испраувач, атомизер, течност (propylene glycol, vegetable glycerin, nicotine, and flavoring)
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување:Собна темпераура
Производител:Shenzhen HQD Technology Co
Увозник/Дистрибутер:Гемак Траде

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*