.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АДРИАНА ТУНА МЕДИТЕРАНСКА САЛАТА 170 ГР

SKU: 09050502
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Туна салата со медитерански микс.

Туна(Ригеста туна),Риба уловена во Западен Пацифички Океан,сончогледово масло,шеќерна пченка,грашок,црни маслинки,сок од лимон,сол,црвена пиперка...

36 месеци

На ладно и суво место.ПО ОТВАРАЊЕ СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК ВО НЕ-МЕТАЛЕН САД ДО 48 ЧАСА.

C-FOOD INTERNACIONAL

Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

20 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

100 ден