.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИЕЛ ПОДС ОКСИ 10/1

SKU: 30140191
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: АРИЕЛ ПОДС ОКСИ 10/1
Состав: 30% Anionic Surfactants, 5-15% Soap, 5% Non-Ionic Surfactants, Phosphonates, Enzymes, Optical Brighteners, Perfumes, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool
Рок на употреба: 18 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Procter & Gamble UK, Weybridge, Surrey, KT13 0XP
Увозник/Дистрибутер: NELT ST (DET-PAMP-KOZM)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СТОБИ ФЛИПС 40Г

СТОБИ ФЛИПС 40Г

13 ден
Слика од ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВО 4Х15Г

ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВО 4Х15Г

72 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША ЈАБОЛКО ГРОЗЈЕ ЦИМЕТ 62 ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША ЈАБОЛКО ГРОЗЈЕ ЦИМЕТ 62 ГР

33 ден