.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАВАРИА ГАУДА 350Г

SKU: 10100470
Достапност: На залиха
159 ден 145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Полутврд полномасен Гауда БАВАРИА 48% е350г 

Пастеризирано млеко,сол,стартер култура,сириште,боја-каротен

Означен на пакувањето 

+4⁰Ц - +8⁰Ц

Müritz-Milch GmbH 

Рудине ММ доо, Лисец бр.1 Скопје 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

64 ден
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

219 ден