.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАМБИ ПЛАЗМА КОЦКА ПРЕЛИЕНА БЕЛО ЧОКОЛАДО 260 ГР

SKU: 07160488
banner
Достапност: На залиха
162 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Вафел
Состав:Вафел производ со Плазма крем (20%)и кокос крем (20%) прелиен со бело чоколадо со истурени Плазма парчиња кекс (7%). Состојки - бела чоколада 41% (шеќер, какао маслец,полномасни млеко во прав, емулгатор сојин лецитин,арома), пченично брашно, билна маст (палма), шеќер, млеко во прав, сурутка во прав, кокос брашно 2%, маслец, сојино брашно, декстроза, мед, сол, средство за подигнување на тесто (амониум-хидригенкарбонат,натриум-хидрогенкарбонат), емулгатор, сојин лецитин, арома, витамини((Витамин Ц(Л-аскорбинска киселина),ниацин(никотинамид), Витамин Б6, тиамин)). Може да содржи траги од лешник, семе сусам, кикирики и бадем
Рок на употреба:365дена
Начин на чување:Да се чува на суво
Производител:Бамби Пожаревац
Увозник/Дистрибутер:Кола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден 27 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од КУГЛОВ СО ЧОКО ПАРЧИЊА И КОРА ОД ПОРТОКАЛ 500  Г

КУГЛОВ СО ЧОКО ПАРЧИЊА И КОРА ОД ПОРТОКАЛ 500 Г

245 ден
Слика од ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС РЕБРАСТ 250Г

ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС РЕБРАСТ 250Г

20 Поени
99 ден 90 ден