.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАРИЛЛА СОС 44 ПЕКОРИНО 400ГР

SKU: 16420080
Достапност: На залиха
207 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРИЛЛА СОС 44 ПЕКОРИНО 400ГР
Состав: исецкани домати, доматно пире, сончогледово масло, солено рикота сирење, пекорино сирење, ароми, индиски ореви, суво грозје, жолта пиперка, сол, шеќер, скроб, козјо сирење, лук, пипер.
Рок на употреба: 21 МЕСЕЦ
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
Производител: BARILLA G&R
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ КОЛЕШИНО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

27 ден
Слика од ФОРГРАНА ПАРМЕЗАН 40Г

ФОРГРАНА ПАРМЕЗАН 40Г

35 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 200МЛ

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 200МЛ

37 ден